sestrička Vydarená

Stanislava Kašperová
„Vydar sa a buď vydarený!"

Špecializácia: Dokáže byť kedykoľvek, kdekoľvek, s kýmkoľvek a koľkokoľvek správne Vydarená.

Liečebná metóda: Indivindi - táto metóda je afrického pôvodu, vyžaduje si maximálne sústredenie, čo je pre ňu naozaj niekedy neľahké a individuálne skúma každého z nás. Ide o hĺbkové čítanie myšlienok a plnenie túžob prostredníctvom zázračných spevov a rytmov a rituálnych tancov zdravia /samozrejme vydarene/

Obľúbená rekvizita: Multifunkčka vydarená - prístroj na vykonávanie všetkých dôležitých zdravotných úkonov, napr. fénovanie, vysávanie, polievanie, nahrávanie atď.

Ako ju spoznáte: Disponuje neodmysliteľnou hlučnosťou a nákazlivým smiechom, ktorý je pre ňu charakteristický, ako aj neskutočnou hypervypersuperaktivitou (vraj má aj ventil, ale doteraz ho ešte nenašla a ani nikto z jej okolia).

 

zdravotná klaunka Stanislava Kašperová

Stanku môžu zažiť deti v nemocnici počas pravidelných návštev už od roku 2008, taktiež v Cirkuse Paciento, ale aj seniori v domovoch dôchodcov.

Narodila sa do divadelno-folklórnej rodiny, takže cesta k herectvu bola pre ňu prirodzená. Pôsobí v Divadle Jonáša Záborského v Prešove. Od mala hrala divadielka, tancovala, spievala a dokonca plávala za školu. Okrem divadla hrá aj v seriáloch a filmoch, jej zvučný hlas môžete začuť v dabingu i v rozhlase.  Diváci ju poznajú ako kapitánku z obľúbenej show RTVS Milujem Slovensko.

Je tak trochu workoholik, takže, nemá čas na nudu. Vždy má však veľa času pre svoje deti.