Nákup online

Spojte nákupy na internete s pomáhaním

Plánujete návštevu e-shopu? Vďaka nákupu cez Dobromat môžete priniesť smiech deťom do nemocníc a neplatíte pri tom nič navyše.

Projekt Dobromat.sk spája viacero internetových obchodov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Tie umožňujú, aby ste vďaka bežnému nákupu mohli prispieť na zmysluplný projekt. O tom, komu poputuje časť sumy za nové tričko, letenku alebo obed, rozhodujete vy a nestojí vás to ani cent naviac. Je to také jednoduché. Obyčajný nákup na internete môže pomôcť druhým. Potešíte tak nielen seba, ale vďaka vám budeme môcť prinášať veselé chvíle detským pacientom do nemocníc po celom Slovensku.

Začať nákup cez Dobromat

Ako funguje Dobromat?

Ako funguje Dobromat.sk?

Stiahnite si do prehliadača dobromatové rozšírenie, ktoré vás upozorní na možnosť podporiť nás, ak práve nakupujete v partnerskom internetovom obchode. Ako na to?

  1.  V spodnej časti stránky www.dobromat.sk nájdete sekciu Rozšírenie do prehliadača.
  2. Po jej otvorení si stiahnete dobromatové rozšírenie, tzv. pomocníka, do prehliadača, ktorý vám vždy pripomenie, ak budete nakupovať v spriatelenom internetovom obchode.
  3. Po úspešnom nainštalovaní vám vybraný internetový obchod zobrazí možnosť venovať časť svojho nákupu vybranej organizácii -  v tomto kroku zvolíte Červený nos, potvrdíte svoju voľbu a pokračujete v nákupe.

Z každého vášho nákupu získame rôzne % sumy. Každý príspevok nám pomôže starať sa o lepšiu náladu tých, ktorí sa ocitli v nemocnici v ťažkej situácii. Tento spôsob podpory je rýchly a nevyžaduje si žiadnu registráciu.

Informáciu, či je aj vami navštevovaný internetový obchod zapojený v projekte, nájdete tu. Ak by ste mali problém s inštaláciou rozšírenia do prehliadača či akúkoľvek inú otázku, pokojne nás kontaktujte: info@cervenynos.sk alebo +421 2 4342 8088.

abaton-monitoring