Darčeky, ktoré pomáhajú

Darčeková ponuka

Hľadáte ideálny darček pre vašich priateľov, rodinu, ale aj zamestnancov a firemných partnerov? Nakúpte darčeky z našej ponuky a urobte radosť hneď trikrát:

  • tomu, koho chcete obdarovať
  • chorým deťom v nemocniciach a osamelým seniorom v seniorských zariadeniach
  • sebe, lebo pocit, že týmto darčekom pomáhate, je na nezaplatenie

Kúpou predmetov prinesiete vašim blízkym do života úsmev, pohodu, a navyše podporíte Červený nos a pomôžete prinášať viac radosti do nemocníc. Pre objednávku kontaktujte Veroniku Kočišovú, email: info@cervenynos.sk. Dodacia doba: do 2 týždňov. Darčeky vám dodáme v darčekovom balení a radi vám pripravíme darčekový balíček zložený z produktov podľa vášho výberu. O. z. ČERVENÝ NOS Clowndoctors nie je platcom DPH.

Predaj vianočných darčekov je realizovaný prostredníctvom Verejnej zbierky s názvom Červený nos 2021/2022, ktorá bola zapísaná do registra verejných zbierok pod registrovým číslom 000-2021-032090 rozhodnutím Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, odbor všeobecnej vnútornej správy, dňa 01. 10. 2021. Verejná zbierka sa končí dňa 30. septembra 2022. Verejnú zbierku realizuje občianske združenie ČERVENÝ NOS Clowndoctors so sídlom Klenová 1687/8, 831 01 Bratislava, IČO 30855748.

Celá ponuka darčekov

Dobrý obchod na Sashe

Vstúpte do obchodu, v ktorom určite nájdete svoju srdcovku. Kúpou lokálnych výrobkov od slovenských umelcov a dizajnérov navyše podporíte Červený nos a poslanie prinášať smiech tým, ktorí to potrebujú.

Vybrať si môžete z originálnych obrazov a tlačených grafík, ale aj hand-made náušníc, rúšok, čeleniek, plátených vreciek či fotoalbumov. V Dobrom obchode nájdete aj knihy klaunských príbehov Na zázraky máme nos a Malé zázraky.

Ešte váhate? Smelo do nakupovania! :o)

Navštíviť Dobrý obchod

Darčekové predmety

ČERVENONOSÉ POHODOVÉ CHVÍLE

Doba horenia: 16 hodín

Cena: 3 Eurá

Pre objednávku kontaktujte: info@cervenynos.sk

VYMAĽUJ SI SVOJE VIANOCE

Sada šiestich ručne vyrobených vianočných ozdôb z hliny s bielou glazúrou od Slovenskej ľudovej majoliky, ktoré si môžete ozdobiť podľa vašej fantázie s priloženým štetcom a červeným atramentom.

Cena: 17 Eur

Pre objednávku kontaktujte: info@cervenynos.sk

KLASIKA PRE MALÝCH AJ VEĽKÝCH

Ponožky značky Fusakle s obľúbeným bodkovaným dizajnom

Materiál: bavlna 90%, polyamid 8%, elastan 2%

Dostupné veľkosti: dospelé: 35 – 38, 43 – 45; detské: S (23 – 30), M (31 – 35)
Vypredané: 39 – 42

Cena

  • detské: 7 Eur
  • dospelé: 8 Eur

Pre objednávku kontaktujte: info@cervenynos.sk

SRDCE MI OD RADOSTI STÍSKA. TÁTO KNIŽKA SI VÁS HNEĎ ZÍSKA.

V knihe NA ZÁZRAKY MÁME NOS nájdete 32 skutočných príbehov, ktoré napísali zdravotní klauni a klaunky. Zachytávajú zážitky, ktoré sa ich najviac dotkli a na ktoré nezabudli ani po rokoch.

O grafický dizajn a návrh obálky knihy sa postaral Peter Gála. Texty dopĺňajú krásne ilustrácie Lucie Žatkuliakovej

Cena: 9 Eur

Pre objednávku kontaktujte: info@cervenynos.sk