Kúp si tričko a daruj vysmiate Vianoce

Darček, ktorý rozosmeje :)

Nie je nič krajšie, ako vidieť úsmev na tvári toho, komu ste práve darovali darček. Predstavte si, že teraz tých úsmevov bude oveľa viac - kúpou našich tričiek, tašiek, odznakov, pohľadníc či kalendárov cez Dobrý obchod prinesiete smiech a radosť nielen vašim blízkym či kolegom v práci, ale aj deťom do nemocníc. Nezmeškajte našu vianočnú ponuku a úplne nový merch! 

Tričká, ktoré ti zlepšia náladu

Máš pocit, že sa ti nič nedarí? Všetko ti padá z rúk? Nevieš nič nájsť? A aj to, do čoho si stúpil, nebolo blato? Netráp sa, to sa stáva, VYSMEJ SA NA TO!

Naše nové tričká vznikli vďaka našej copywriterke Alexandre Cvečkovej a mladej dizajnérke Rebece Tomagovej.

Berte život s úsmevom :-) Naše tričká sú z certifikovanej organickej bavlny, s certifikátmi Fair wear, OEKO Tex, Vegan a GOTS, pretože nám záleží na udržateľnosti nášho textilu. Môžete mať tak istotu, že textil bol vyrobený ekologicky a eticky. V Dobrom obchode nájdete tričká pre deti aj dospelých, v krásnych odtieňoch tmavomodrej, svetlomodrej a prírodnej krémovej. V našej ponuke nájdete aj Natural raw tričká - v ich prípade je spracovanie textilu natoľko šetrné, že sa po odstránení etikety v prírode prirodzene rozložia. Natural Raw textil nie je nafarbený, a tak zostáva v krásne čistých a prirodzených krémových odtieňoch. Vďaka veľmi šetrnému procesu spracovania môžeme na textúre pozorovať aj drobné stopy po rastline bavlníka a jej semienok. 

Tričká majú strih unisex a vybrať si môžete z veľkostí S-XL (dospelí) a 98-146 (deti).

Predaj produktov sa uskutočňuje v rámci verejnej zbierky Červený nos 2022/2023, ktorá bola zapísaná do Registra verejných zbierok Ministerstva vnútra SR pod registrovým číslom 000-2022-035672 dňa 1.10.2022. Číslo právoplatného rozhodnutia o zápise do registra zbierok je SVS-OVS2-2022/035672-002. Výnos z predaja produktov bude v plnej výške pripísaný na bankový účet verejnej zbierky a použitý na rozvoj aktivít o.z. ČERVENÝ NOS Clowndoctors v nemocniciach a zdravotníckych zariadeniach.

ĎAKUJEME, ŽE NOSÍTE SMIECH A RADOSŤ TAM, KDE JE TO NAJVIAC POTREBNÉ.  

abaton-monitoring