Darčeky, ktoré pomáhajú

Potešte vašich priateľov, rodinu, ale aj zamestnancov a firemných partnerov

Doktor Stresser odporúča vyvarovať sa stresu a pripraviť si darčeky na Vianoce už teraz. Pre vašich priateľov, rodinu, ale aj zamestnancov a firemných partnerov sme pripravili VIANOČNÚ PONUKU - darčeky, ktoré pomáhajú. Vyberte si z našej ponuky a kúpou každého predmetu pomôžete prinášať viac smiechu do nemocníc a seniorom. 

V nemocnici je každý úsmev dôležitý a preto sú na Slovensku už 16 rokov profesionáli zdravotní klauni, ktorí prinášajú smiech a radosť deťom v nemocniciach a seniorom. Prečítajte si viac o tom ako pomáhame.

VYPREDANÉ! Ďakujeme za váš veľký záujem o ponožky Fusakle. V našej vianočnej ponuke sú už vypredané. Podporiť našu činnosť prostredníctvom ich kúpy môžete stále na stránke Fusaklí.

Leták s ponukou darčekových predmetov

Objednávky môžete zrealizovať u Veroniky Kočišovej e-mailom na veronika@cervenynos.sk alebo telefonicky na 0948 205 768. V prípade zaslania poštou je k cene darčeku pripočítaná cena poštovného podľa taríf Slovenskej pošty. Dodacia doba darčekov je 2 – 3 týždne po prijatí objednávky. ČERVENÝ NOS Clowndoctors nie je platcom DPH.

Oslovili Vás darčekové balíčky našich klaunov, no mali by ste záujem o ich iné kombinácie? Prípadne Vás zaujal konkrétny produkt a chceli by ste z neho objednať viac kusov? Obráťte sa na nás, radi Vám vyhovieme.

Objednať e-mailom

Ponuka darčekov

DARČEK POPIS CENA  
Klaunský liek Humorin Klaunský prípravok proti zlej nálade – červený nos zabalený v špeciálnom balení 3 Eurá  
Kniha Na zázraky máme nos Kniha s 32 zázračnými príbehmi, ktoré písal život sám a tiež aj zdravotní klauni. 9 Eur  
Bambusový eko-hrnček Ekologický pohár vyrobený z bambusu so silikónovým viečkom a objemom 250 ml. 10 Eur  
Balík 1 Humorin + ceruzka 5 Eur  
Balík 2 250 ml eko hrnček z bambusu + adventná čajová sada značky Sonnentor s 24 druhmi rôznych čajov v bio kvalite 12 Eur