Stretli sme sa na ulici?

„Už ste sa dnes zasmiali?"

S touto otázkou vás môžeme osloviť v bratislavských uliciach. Budeme radi, keď sa pri nás na chvíľu zastavíte a dáte nám možnosť predstaviť vám v krátkosti náš projekt a dôležitosť nášho poslania - prinášať radosť a smiech tým, ktorí to potrebujú.

Pravidelné dávky láskavého klaunského humoru vyvolávajúce smiech a pocit radosti pomáhajú chorým deťom odpútať sa od bolesti a traumy spojenej s hospitalizáciou. Podporujú tak psychickú pohodu detských pacientov a tým prispievajú k zlepšeniu ich celkového zdravotného stavu. Klaunským návštevám sa tešia aj seniori. Klientom seniorských zariadení prinášajú zdravotní klauni potešenie a hlboký emotívny zážitok, čo v nich povzbudzuje chuť k citovým prejavom ako aj k väčšej duševnej a fyzickej aktivite. Pravidelnosť klaunských návštev je dôležitá najmä pre deti, ktoré trávia v nemocnici dlhé hodiny na lôžku alebo sa do nemocnice vracajú z dôvodu opakovaných terapií a zákrokov.

Aj preto sme sa rozhodli predstaviť naše aktivity v uliciach a požiadať vás o pravidelný mesačný príspevok prostredníctvom elektronického formuláru.

Sme tu pre vás

Pristavte sa pri nás a opýtajte sa, čo vás zaujíma.Dozviete sa veľa zaujímavých informácií o našich aktivitách, ktoré sú zamerané najmä na hospitalizované deti, avšak zahŕňajú aj dospelých pacientov a seniorov. Naši kolegovia, ktorých môžete stretnúť v bratislavských uliciach či nákupných centrách, sú vyškolení a disponujú kompletným spektrom informácií o našom združení, programoch aj konkrétnych príbehoch a radi sa s vami o ne podelia.

Kde nás stretnete?

Môžete nás stretnúť v Bratislave v nákupných centrách a v uliciach Starého mesta.

Ako nás spoznáte?

Máme na sebe tričká s logom ČERVENÝ NOS Clowndoctors a identifikačný preukaz, na ktorom bude fotografia konkrétneho člena tímu.

UPOZORNENIE! Kvôli evidencii darov nebudeme od vás žiadať a ani nemôžeme prijať hotovosť.

Vaše otázky a postrehy zo stretnutia s nami uvítame na info@cervenynos.sk.

 

Máte otázky? Kontaktujte nás...

Richard Keleši
F2F fundraising
T: +421 947 914 944
abaton-monitoring