Darcovská výzva

Máte nápad na dobrý skutok?

Oslava narodenín môže spraviť radosť nielen vám, potešiť môžete aj mnohých ďalších. Keď Laura oslavovala 8. narodeniny, tak gratulanti namiesto darčekov prispeli na činnosť zdravotných klaunov. 

Páči sa vám tento nápad? Spravte si vlastnú darcovskú výzvu. Aj vďaka vašej snahe môžeme priniesť smiech do nemocníc. Tu máme pre vás jednoduchý postup.

Darcovskú výzvu spravíte prostredníctvom portálu Darujme.sk, na ktorom si vytvorte vlastnú stránku. Výzvu vytvárate pod svojím menom, s vlastným obsahom a vašou fotografiou. Vaším úsilím získané dary idú priamo združeniu Červený nos.

S výzvou vám radi pomôžeme, poskytneme vám informácie, fotografie či videá. Neváhajte napísať na info@cervenynos.sk. 

Vytvoriť darcovskú výzvu

Akú tému by mala mať moja výzva?

Akú len chcete, dôležité je, aby ste s ňou boli stotožnení. Môžete ju vytvoriť pri príležitosti špeciálnej udalosti (narodeniny, svadba). Alebo môžete spraviť výzvu v súvislosti s cieľom, ktorý si stanovíte (zabehnúť maratón, napísať knihu). Témou môže byť aj odvážny či nepohodlný skutok (týždeň bez sprchy, brada po kolená). S výzvou môžete osláviť sviatky, usporiadať dražbu či aukciu.

Ako dlho má trvať a koľko treba vyzbierať?

Odporúčame minimálne 2 týždne a nie viac ako 35 dní. Pre jej úspech je dôležité využiť čas naplno, aby sa vám ju podarilo rozšíriť medzi blízkych. Cieľová suma je na vás. Všetky vyzbierané príspevky nám budú zaslané bez ohľadu na to, či sa finálnu čiastku podarí získať. Konkrétne číslo však motivuje k dosiahnutiu cieľa. Pri stanovovaní cieľovej sumy zvážte, koľko je vaše okolie schopné prispieť.

Prečítajte si návod ako vytvoriť darcovskú výzvu krok po kroku.

abaton-monitoring