Darcovská výzva pre firmy

Dobré skutky sa najlepšie robia spoločne.

Spojiť sily pre dobro sa oplatí

Ste firma s veľkým srdcom? Oslovte svojich zamestnancov či partnerov a zorganizujte darcovskú výzvu pre o.z. ČERVENÝ NOS Clowndoctors. Portál Darujme.sk teraz ponúka firmám možnosť dary aj matchovať (znásobiť) a tým ešte viac motivovať všetkých, ktorí chcú urobiť dobrý skutok.

Prečo je darcovská výzva skvelý nápad?

 • vaša pomoc rozveselí choré deti v nemocniciach a seniorov v seniorských zariadeniach
 • spoločné pomáhanie prinesie dobrý pocit vám a vašim zamestnancom / partnerom
 • vytvorenie výzvy je jednoduché a zaberie iba pár minút

Firmy majú hneď niekoľko možností...

 1. Klasická firemná výzva
  Firma vyzve zamestnancov a spolupracovníkov, aby prispeli počas určitého obdobia. Ako motiváciu môže vedenie firmy vložiť prvý finančný príspevok. Takúto výzvu pre Červený nos pripravila poisťovňa Groupama.
   
 2. Matchingová výzva
  Firma vyzve zamestnancov a spolupracovníkov, aby prispeli s tým, že firma ich dary následne znásobí. Príklad nájdete tu.
   
 3. Challenge výzva vedenia firmy 
  CEO firmy vyzvú zamestnancov, aby prispeli s tým, že potom urobia niečo neobvyklé (napr. budú chodiť do práce na bicykli alebo napečú koláče pre ľudí bez domova). Príklad nájdete tu.
   
 4. Kolektívna výzva
  Firma spojí darovaciu výzvu s eventom či aktivitou ako opekačka, vianočný večierok a pod. Organizáciu samotnej aktivity pritom zastrešuje firma. Výzvu spojenú s tombolou pre Červený nos zorganizovala firma Viatris.

zdroj: www.darujme.sk

Máte otázky? Kontaktujte nás...

Pre firemných darcov
Chceli by ste nás podporiť finančným darom alebo materiálne? Máte návrh na spoluprácu alebo vás čokoľvek bližšie zaujíma? Nech sa páči, pýtajte sa, radi odpovieme.
T: +421 948 105 691
abaton-monitoring