2 percentá z dane

Darujte 2% z dane a prineste radosť a smiech deťom v nemocniciach po celom Slovensku. Pretože smiech pomáha.

ÚDAJE POTREBNÉ NA POUKÁZANIE 2%

IČO/SID: 30855748  
Právna forma: občianske združenie  
Obchodné meno/názov: ČERVENÝ NOS Clowndoctors
Ulica: Klenová  
Číslo: 1687/8    
PSČ: 831 01  
Obec: Bratislava - Nové Mesto

Tlačivá

(váš zamestnávateľ bude robiť daňové priznanie za vás)

TLAČIVÁ NA STIAHNUTIE PRE ZAMESTNANCA

 

(ste zamestnaný, ale daňové priznanie si podávate sami - napr. v priebehu roka ste mali súčasne viac zamestnaní, SZČO a pod.)
 

TLAČIVÁ NA STIAHNUTIE pre FYZICKÚ OSOBU typu A:

Elektronický formulár - môžete ho vyplniť online a následne vytlačiť, podpísať a doručiť na príslušný úrad finančnej správy: elektronický formulár pre FO typu A nájdete na tomto linku.

Upozornenie: elektronické formuláre sú určené ako pomôcka pri vypĺňaní pre NEREGISTROVANÉ DAŇOVÉ SUBJEKTY. V prípade, že komunikujete s finančnou správou elektronicky, formuláre vypĺňate v osobnej internetovej zóne. Zistite viac.


TLAČIVÁ NA STIAHNUTIE pre FYZICKÚ OSOBU typu B:

Elektronický formulár - môžete ho vyplniť online a následne vytlačiť, podpísať a doručiť na príslušný úrad finančnej správy: elektronický formulár pre FO typu B nájdete na tomto linku

Upozornenie: elektronické formuláre sú určené ako pomôcka pri vypĺňaní pre NEREGISTROVANÉ DAŇOVÉ SUBJEKTY. V prípade, že komunikujete s finančnou správou elektronicky, formuláre vypĺňate v osobnej internetovej zóne. Zistite viac.

(ste spoločnosť, firma a pod.)

Od roku 2018 musíte ako právnická osoba komunikovať s Daňovým úradom elektronicky. Asignovať 2% z dane teda dokážete len priamo v elektronickom systéme pre autorizovaných používateľov v OIZ (osobnej internetovej zóne). Zistite viac.

Ak si chcete pozrieť ako vyzerajú tlačivá v pdf: 

PREČO DAROVAŤ 2% Z DANE

Príspevok vo forme 2% z dane z príjmu fyzických a právnických osôb nie je príspevok navyše. Práve naopak, v prípade neuplatnenia si svojho práva tieto prostriedky odvedie daňový úrad do štátneho rozpočtu.

Vyberte si niektorú z organizácií, ktorú nájdete v zozname zverejnenom Notárskou komorou. Budeme však radi, ak sa vám naša misia zapáči a rozhodnete sa podporiť svojimi 2% za rok 2022 práve ČERVENÝ NOS Clowndoctors.

Vaše 2% z dane prinesú smiech a radosť deťom v nemocniciach po celom Slovensku a  seniorom v seniorských zariadeniach. Vďaka vašej podpore budeme môcť zabezpečiť stabilitu našich programov a vyčarovať úsmev na tvári tým, ktorí to veľmi potrebujú. 

Ďakujeme, že vám to nie je ľahostajné.
 

Postup na darovanie 2%

Foto: Ján Štovka

Máte otázky? Kontaktujte nás...

Veronika Kočišová
T: +421 948 205 768
abaton-monitoring