Dobrovoľníctvo

Váš čas, energia a vedomosti nám môžu veľmi pomôcť. Staňte sa naším dobrovoľníkom – potrebujeme vás v rôznych oblastiach. Veríme, že spolupráca obohatí aj vás.

Postavte s nami cirkusový stan

Buďte súčasťou zázraku, vďaka ktorému v areáli nemocnice vyrastie cirkusové šapitó. Potrebujeme niekoľko párov silných rúk, ktoré nám pomôžu stan postaviť v niektorej z liečební v Pezinku, Kováčovej, Hrani a Dolnom Smokovci. Zažijete neopakovateľnú atmosféru vystúpenia, počas ktorého sa v úlohe účinkujúcich predstavia samotní pacienti.

Odfoťte a nakrúťte klaunov v akcii

Radi sa pozeráte na svet cez objektív fotoaparátu či kamery? Ak máte cit pre reportážnu či ateliérovú fotografiu, ak viete nakrúcať a strihať profi videá, hľadáme práve vás. Odmenou bude nielen dobrý pocit, ale aj podnetná práca so zdravotnými klaunmi, ktorí sú väčšinou povolaním umelci, herci či bábkoherci.

Pomôžte nám radami a vedomosťami

Ak ste profík v marketingu, fundraisingu či iných sférach, vaše skúsenosti nám pomôžu robiť prácu ešte lepšie a kvalitnejšie. Na oplátku ponúkame možnosť spoznať svet neziskoviek a prípadne si vylepšiť CV. Dlhodobo spolupracujeme s expertnými dobrovoľníkmi prostredníctvom organizácie LEAF.

Spojte prechádzku s dobrou vecou

V období venovania 2% z dane nám veľmi pomôžu dobrovoľníci, ktorí si spestria prechádzku po okolí roznášaním našich tlačív do schránok. Práve 2% tvoria dôležitú časť našich príjmov, vďaka ktorým môžeme prinášať smiech do nemocníc. Vedeli ste, že ak odpracujete viac ako 40 hodín ako dobrovoľník, tak môžete venovať až 3% z dane? Viac info na tejto stránke (prelink).

Zdravotní klauni nie sú dobrovoľníci

Ak by ste sa chceli pridať do nášho klaunského tímu, budeme radi, ak sa prihlásite na konkurz. Zdravotní klauni nie sú dobrovoľníci, ale vyškolení profesionáli, ktorých práca v združení je zárukou kvality aj pravidelnosti návštev v nemocniciach.

Ako sa stať klaunom

abaton-monitoring