Podcast

Ako to dopadne, keď si zdravotní klauni urobia podcast?

Katka Baranová a Jakub Ružicka sa spolu so svojimi hosťami v PODNOSKE rozprávajú na všemožné témy – s humorom aj vážne, ale nikdy nie nudne. Dozviete sa veľa o profesii zdravotného klauna, psychológii, duševnom zdraví, vzdelávaní a humore nielen v zdravotníctve, ale aj inde.

Podnoska vám urobí veselší deň každý druhý piatok. Nájdete ju aj na podcastových platformách a sledovať novinky z Podnosky môžete na Instagrame.

Tu nájdete všetky diely Podnosky

„Každý máme zmysel pre humor. Niekto ho inak cíti a niekto si myslí, že ho nemá. Všetci ho máme, inak by sme neboli ľuďmi.“

V prvom diely Podnosky sa budú Katka a Jakub rozprávať s Pavelom Mihaľákom, zdravotným klaunom a umeleckým riaditeľom Červeného nosa.

VYPOČUJTE SI PODCAST

Katka a Kubo privítali svojich klaunských kolegov Gabiku Rajniakovú a Michala Kucera, ktorí vám porozprávajú o svojich skúsenostiach zo slovensko-ukrajinskej hranice.

VYPOČUJTE SI PODCAST

V nemocnici sú zdravotnými klaunmi, doma manželmi. Hostia Edita Koprivčević Borsová a Tomislav Koprivčević porozprávajú svoj zaujímavý príbeh, v ktorom má miesto láska na prvý pohľad, cestovanie cez hranice (keďže Tomo je Chorvát), sny o bláznivej budúcnosti a tiež klaunská profesia, ktorá ich oboch napĺňa.

VYPOČUJTE SI PODCAST

Tentokrát Katka s Kubom privítali herečku Oľgu Belešovú, ktorá sa venuje seniorom a témam s nimi spojeným. Ako im pomáha a prečo je dôležitý medzigeneračný dialóg? A ako sa pripraviť na starnutie? Odpovede na tieto otázky si vypočujete v novej epizóde PODNOSKY!

VYPOČUJTE SI PODCAST

„Keď ideš naplno, klaunovanie je ako vesmír."

Aký je to pocit, zazvoniť pri dverách bytu, kde býva rodina s nevyliečiteľne chorým dieťaťom? Dozviete sa v novej epizóde PODNOSKY, v ktorej náš skúsený kolega zdravotný klaun Milan Chalmovský porozpráva nielen o programe PREZUVKY MÁME.

VYPOČUJTE SI PODCAST