Podporte nás ako firma

„Jedna osoba nemôže zmeniť celý svet, ale ty môžeš zmeniť celý svet jednej osoby.“ Albert Einstein

Páči sa vám to, čo robíme a zároveň máte firmu, ktorá si zakladá na spoločenskej zodpovednosti? Ako firemný darca budete spolu s nami prinášať smiech deťom do nemocníc. Pôsobíme v 54 nemocniciach a liečebných zariadeniach po celom Slovensku, a teda aj týmto spôsobom dokážete zlepšiť kvalitu života vo svojom regióne.

Podporiť nás môžete aj kúpou predmetov z Dobrého obchodu na Sashe.sk.

Navštíviť Dobrý obchod

Finančná podpora a asignácia z dane

Podporiť radosť a smiech v nemocniciach a seniorských zariadeniach môžete pravidelne alebo jednorazovo ľubovoľnou čiastkou prostredníctvom našej darovacej stránky alebo priamym vkladom na účet IBAN SK11 1100 0000 0026 2886 2684 TATRSKBX Tatra Banka, a.s. Na požiadanie vám vytvoríme darovaciu zmluvu

Radi vás budeme pravidelne informovať o tom, ako váš dar pomohol tam, kde je to tak potrebné. Budovanie vzťahov s dlhodobými partnermi je pre nás veľmi dôležité. Dlhodobá pomoc a strategické partnerstvo nám dáva možnosť lepšieho plánovania programov, z výsledkov ktorých sa o to intenzívnejšie spoločne tešíme.

Ďakujeme, že sa s nami podelíte o váš podiel z dane. Vďaka vašej podpore budeme môcť zabezpečiť stabilitu našich programov a vyčarovať úsmev na tvári tým, ktorí to veľmi potrebujú. Tu nájdete potrebné údaje a postup.

Oslovte svojich zamestnancov či partnerov a zorganizujte darcovskú výzvu - pretože dobré skutky sa najlepšie robia spoločne. Tu nájdete všetky potrebné informácie.

Usporiadajte zbierku pre Červený nos počas vášho plesu, vianočného večierka či firemnej akcie a dodajte tak príjemnej udalosti ešte hlbší rozmer. Viac informácií o verejnej zbierke sa dozviete tu.

Nefinančná podpora

Našu činnosť môžete podporiť aj poskytnutím svojich služieb a výrobkov zdarma, alebo so zľavou. 

Materiálnu pomoc veľmi oceníme v rámci školení a workshopov pre zdravotných klaunov (rekvizity, pitný režim, odborná literatúra, zľava na školiace a ubytovacie priestory), ale aj pri práci v kancelárii združenia (papier, šanóny). Aby sme zabezpečili chod organizácie, tak je nevyhnutné platiť aj ďalšie služby. Možno práve aktivity vašej firmy nám uľahčia činnosť.

Pri zvažovaní, či je váš produkt vhodný na podporu združenia, majte prosím na pamäti, že zdravotní klauni nosia darčeky deťom iba veľmi zriedka. Najčastejšie ide o rekvizitu, ktorá je súčasťou hry, a ktorú potom klauni deťom nechajú: červené penové nosy, balóny, bublifuky. Poslaním klaunov nie je prinášať vecné dary, ale meniť atmosféru v izbe a zlepšiť náladu.

Váš čas, energia a vedomosti nám môžu veľmi pomôcť. Staňte sa naším dobrovoľníkom! Potrebujeme vás v rôznych oblastiach - od manuálnych prác, ako stavanie cirkusového stanu alebo roznášanie letákov, až po expertné poradenstvo v oblastiach marketingu a fundraisingu. Veríme, že spolupráca obohatí aj vás. Prečítajte si viac.

Ak je firma zodpovedná nielen k svojim zamestnancom, ale aj k spoločnosti ako takej, často to má veľmi pozitívny dopad na pocit spokojnosti v práci. Pochváľte sa medzi svojimi kolegami, že nás ako firma podporujete. Umožníte tak, aby nás mohli podporiť aj vaši zamestnanci.

Kontaktujte nás...

Katarína Holčíková
firemný fundraising
T: +421 948 333 051
abaton-monitoring