Vyplnením formuláru na ulici

Už ste sa dnes zasmiali?

Túto otázku vám položíme počas týchto dní v uliciach Bratislavy a Žiliny. Potešíte nás, ak sa pri nás na chvíľu zastavíte, aby sme vám mohli v krátkosti predstaviť náš projekt. Môžete nás stretnúť pri Starej tržnici, na Kamennom námestí, na Obchodnej a Poštovej ulici a tiež v Sade Janka Kráľa.

Zdravotní klauni vyrážajú pravidelne za detskými aj dospelými pacientami. Prinášajú im dobrú náladu, aby aspoň na istý čas zabudli na problémy so zdravím, strach a odlúčenie. Smiech ich povzbudí a podporí aj liečbu.

Pravidelné návštevy klaunov sú dôležité najmä pre deti, ktoré strávia v nemocnici dlhé hodiny na lôžku alebo sa musia do nej opakovane vracať kvôli liečbe. Rovnako možnosť častejších stretnutí s klaunami poteší aj seniorov. To všetko si vyžaduje dôsledné plánovanie, dobrý tím a veľa času.

Vďaka pravidelnej finančnej pomoci od vás sa budú môcť choré deti aj seniori spoľahnúť na to, že im na izbu zaklope veselá klaunská návšteva.

Časté návštevy klaunov vďaka vám

Aby ste mohli lepšie spoznať, čo robíme, vyrazili sme do ulíc. Pri stretnutí budete mať možnosť pomôcť klaunom šíriť smiech: vyplníte jednoduchý formulár, na základe ktorého môžete v banke alebo cez internetbanking zriadiť jednorázový alebo pravidelný mesačný príkaz na podporu našich aktivít. Keďže nejde o verejnú zbierku, nemôžeme prijať od vás hotovosť.

Vzor formuláru

Ako nás spoznáte?

Spoznáte nás podľa tričiek a šiltoviek  s logom ČERVENÝ NOS Clowndoctors. Preukážeme sa vám ID kartou, na ktorej bude fotografia konkrétneho člena tímu. V súčasnej dobe nosíme rúška a dezinfekciu pre našu aj vašu bezpečnosť.

Ak ste nestihli vypísať formulár pri stretnutí s nami, vezmite si jeho kópiu, môžete nás podporiť práve teraz aj prostredníctvom červeného tlačidla DARUJTE a uveďte variabilný symbol z formulára a svoj email. Budeme vás tak môcť informovať o aktivitách, ktoré robí Červený nos aj vďaka vašej pomoci. Prečítajte si viac o Klube darcov.

Máte otázky a ďalšie postrehy? Uvítame ich na info[at]cervenynos.sk.

Overiť údaje a číslo účtu

Máte otázky? Kontaktujte nás...

Renata Tekulová
Teamleader - telemarketing a face-to-face fundraising
T: +421 948489037