sestrička Krvinka Obehová

Michaela Pastorková
„Úsmev je najkrajšia krivka na ľudskom tele, ktorá ani vekom nestráca na atraktivite."

Špecializácia: všetky druhy obehov – od krvných, energetických, emocionálnych, hudobných, cez rôzne druhy obežných dráh kozmických telies až po obiehanie okolo pacientov, návštev či lekárskeho personálu

Liečebná metóda: Sestrička pri (o)behu zatne pästičky a skontroluje vám oči, uši aj krvné doštičky. Sústreďuje sa na neinvazívny odber červených krviniek a zbieranie nemocničných noviniek.

Obľúbená rekvizita: žltý pískací morský koník a ukulele, resp. podľa aktuálnej potreby – všetko čo pomôže pri vyšetrovaní a pri nasmerovaní kútikov úst do správnej úsmevnej polohy.

Ako ju spoznáte: nosí zelené „plesové“ šaty, zvyčajne má vypleštené oči, aktívne každému „pomáha“ a vždy je trošku „mimo“

 

zdravotná klaunka Michaela Pastorková

Miška je zdravotnou klaunkou od roku 2008. Koordinuje severoslovenský klaunský tím, je aktívna aj v špeciálnych programoch Cirkus Paciento, Prezuvky máme a Smiech nepozná vek (ako Klára Kráľová - Drozdová). polu s Jarkou Sýkorovou, Mirkem Sýkorom a Lukášom Tandarom účinkuje v Divadle "Kapor na scéne". Profesionálne sa venuje aj moderovaniu - pôsobila vo viacerých rádiách a televíziách, pravidelne moderuje rôzne kultúrne a spoločenské podujatia. Rada jazdí na koni aj šoféruje. Najviac voľného času však venuje rodinke - má syna Mateja (2013) a dcéru Dorotku (2016).

abaton-monitoring