doktor Venco

Ladislav Ladomirjak
„Koľko hudobných nástrojov ovládaš, toľkokrát si človekom."

Celé meno: doktor Venco TuttiDelaVonVajcenberger

Špecializácia: Už podľa mena je možné vycítiť modrú krv v jeho žilách. Špecializuje sa na galantno-džentlmenské riešenie každého zložitého problému jednoduchou melódiou.

Liečebná metóda: Svojimi hudobnými nástrojmi vycíti každú zlú vibráciu, ktorú okamžite premení na smiech, poprípade na slzy, ktoré budú samozrejme od smiechu. Skromne to nazýva Zvukoterapia.

Obľúbená rekvizita: Samozrejme hudobný nástroj, ak nie dva tak tri. Pri vážnejších pripadoch gitara vyprážaná na balónoch.

Ako ho spoznáte: Jednoducho. Vysoký, krásny, usmievavý, skromný s krásnym účesom. Je ho počuť z diaľky. Vlastne jeho hudobné nástroje.

 

Zdravotný klaun Ladislav Ladomirjak

Zdravotným klaunom sa stal v roku 2018. Vyštudoval konzervatórium v hre na gitaru v Žiline a potom na Akadémii umení v Banskej Bystrici vyštudoval herectvo. Pôsobil 11 rokov v Divadle Alexandra Duchnoviča v Prešove, účinkoval tiež v Prešovskom národnom divadle, Babadle, aj v rádiu. Aktuálne ho môžete vidieť v TV seriáli Hranica. Vo voľnom čase sa venuje rodine, hudbe a rád relaxuje prácou okolo domu.

abaton-monitoring