sestrička Paula Prdelková

Eva Trubanová
„Ak chceš porozumieť ľuďom, prestaň počúvať, čo rozprávajú." (Antoine de Saint-Exupéry - Malý princ)

Špecializácia: Sestrička Paula Prdelková sa špecializuje na špeciálne aktivity všeho druhu.

Liečebná metóda: rýchla akútna záchrana akýmkoľvek spôsobom. Keď ide o pomoc pacientovi, tak akokoľvek, ako ju v danej chvíli napadne.

Obľúbená rekvizita: „Versače-k“. Univerzálna, taktiež liečebná, pomôcka v podobe igelitovej tašky v znamenitom štýle - biela s ružovými bodkami. Tento nie len módny doplnok, ale aj pomoc pri liečení pacientov sa overila ako účinná metóda boja proti všednosti a zaužívanosti.

Ako ju spoznáte: Je tam, kde sa niečo deje. Sestra Prdelková v akcii pomáha, chráni, radí.

 

zdravotná klaunka Eva Trubanová

Eva vyštudovala Univerzitu Komenského v Bratislave, odbor Liečebná pedagogika. Zdravotnou klaunkou je od roku 2009. V združení ČERVENÝ NOS Clowndoctors je súčasťou špeciálnych programov Cirkus Paciento, Prezuvky máme a seniorov navštevuje pod klaunským menom Dorotka. Deťom sa venuje aj v základnej škole Bakomi, kde rozvíja ich kreatívne zručnosti počas mimoškolských aktivít.

Voľný čas rada trávi interiérovým dizajnom a domácim kutilstvom - vie vyrobiť paletový nábytok aj malé dizajnové kúsky, vytapetovať steny, aj vyzdobiť byt.Okrem toho rada po lese pobehuje a venuje sa svojmu psíkovi.