Darčeky, ktoré pomáhajú

Ste firma s veľkým srdcom?

Darujte vašim zamestnancom, partnerom či priateľom na Vianoce veselé darčeky, ktorých kúpou pomôžete prinášať smiech deťom do nemocníc a seniorom. Pripravili sme pre vašu firmu špeciálnu VIANOČNÚ PONUKU, ktorá vašim zamestnancom určite prinesie úsmev na tvár.

V nemocnici je každý úsmev dôležitý a preto sú na Slovensku už 16 rokov profesionáli zdravotní klauni, ktorí prinášajú smiech a radosť deťom v nemocniciach a seniorom. Prečítajte si viac o tom ako pomáhame.

VYPREDANÉ! Ďakujeme za váš veľký záujem o ponožky Fusakle. V našej vianočnej ponuke sú už vypredané. Podporiť našu činnosť prostredníctvom ich kúpy môžete stále na stránke Fusaklí.

Leták s ponukou darčekových predmetov

Objednávky môžete zrealizovať u Veroniky Kočišovej e-mailom na veronika@cervenynos.sk alebo telefonicky na 0948 205 768. Po individuálnej dohode vám vybrané balíčky radi doručíme osobne alebo zašleme poštou. Pri posielaní darčekov poštou pripočítame poštovné podľa taríf Slovenskej pošty. Dodacia doba darčekov je 2 – 3 týždne po prijatí objednávky. ČERVENÝ NOS Clowndoctors nie je platcom DPH.

Oslovili Vás darčekové balíčky našich klaunov, no mali by ste záujem o ich iné kombinácie? Prípadne Vás zaujal konkrétny produkt a chceli by ste z neho objednať viac kusov? Obráťte sa na nás, radi Vám vyhovieme.

Objednať e-mailom

Ponuka darčekov

DARČEK POPIS CENA  
Klaunský liek Humorin Klaunský prípravok proti zlej nálade – červený nos zabalený v špeciálnom balení 3 Eurá  
Kniha Na zázraky máme nos Kniha s 32 zázračnými príbehmi, ktoré písal život sám a tiež aj zdravotní klauni. 9 Eur  
Bambusový eko-hrnček Ekologický pohár vyrobený z bambusu so silikónovým viečkom a objemom 250 ml. 10 Eur  
Balík 1 Humorin + ceruzka 5 Eur  
Balík 2 250 ml eko hrnček z bambusu + adventná čajová sada značky Sonnentor s 24 druhmi rôznych čajov v bio kvalite 12 Eur