Červený nos online

Každý úsmev je dôležitý

Dobre si uvedomujeme, že súčasná situácia súvisiaca s koronavírusom a pandémiou ochorenia COVID-19 si priam žiada, aby zdravotní klauni zaklopali virtuálne na dvere tých, ktorí sú v izolácii, často osamelí čelia úzkostiam, strachu, smútku a rozptýlili ich negatívne pocity, priniesli uvoľnenie, humor, zábavu, nádej, či inšpiráciu. 

Klaunské videá pre lepšiu náladu

Klaunská návšteva ONLINE

Rozhodli sme sa k malým pacientom dostať ešte bližšie.  Spustili sme Klaunskú návštevu online pre deti v nemocniciach a deti v intenzívnej domácej starostlivosti.  Prostredníctvom interaktívneho videohovoru sa dieťa stretne s dvomi profesionálnymi zdravotnými klaunmi, ktorí sa mu budú venovať približne 20 minút. Ak má pacient menej ako 16 rokov, klaunskú návštevu online pre neho musí rezervovať zákonný zástupca. Klaunské návštevy sú pacientom poskytované zadarmo.

Rezervujte si Klaunskú návštevu online

Foto: Roman Večerek
Foto: Michaela Pastorková

Humorom proti úzkosti

Aj náročné chvíle prekonáme ľahšie s humorom. V období karantény zdravotní klauni natáčali videá zo svojich domovov na zlepšenie nálady nás všetkých. Pripravili tiež reláciu PRÁSK plnú netradičných tipov do domácnosti a záhrady. Veríme, že každý úsmev je dôležitý a počas krízy to platí obzvlášť.

Späť k programom

Vlasy - pieseň od zdravotných klaunov

Ochrana osobných údajov

AKTIVOVAŤ VIDEO