Podporte nás bez toho, aby vás to niečo stálo :o)

23.apríl 2021

Milí naši priaznivci, radi by sme vás poprosili o pomoc.

ČERVENÝ NOS Clowndoctors sa v apríli stal súčasťou dvoch dobročinných projektov a má možnosť vyhrať finančnú podporu, ktorá umožní zdravotným klaunom aj naďalej prinášať smiech a radosť do nemocníc.

Podporte nás ešte dnes - váš klik prinesie na tváre malých pacientov radosť, rozozvučí smiechom detské oddelenia nemocníc a vyčaruje úsmevy na tvárach seniorov.

SOFTIP

Spoločnosť SOFTIP, najväčší slovenský výrobca podnikových informačných systémov s najširším portfóliom IT produktov a služieb, oslavuje 30 narodeniny 30 dobrými skutkami. Do 26. apríla 2021 môžete hlasovať a podporiť jeden z piatich projektov nezištnej pomoci. Navyše môžete vyhrať jednu zo skvelých cien, ako napríklad notebook, tablet či smarfón. 

Dajte váš hlas Červenému nosu.

Hlasovať za Červený nos

T a M trans spedition

Spoločnosť T a M trans spedition,s.r.o. je slovenská rodinná firma sídliaca na Slovensku, ktorá poskytuje svoje služby v oblasti prepravy a predaja pohonných hmôt. Pomoc druhým chápu ako morálnu povinnosť a túžbu zmeniť našu krajinu na lepšie miesto pre život.

Ako pomôcť? Ak ste práve doma, zahlasujte za dobročinnú organizáciu priamo na webstránke. Ak ste na cestách, natankujte ľubovoľné množstvo paliva na ktorejkoľvek čerpacej stanici TAM, predložte Bonusovú kartu a za každý liter paliva pôjde jeden cent na dobročinný účel. 

Dajte váš hlas Červenému nosu.

 

Hlasovať za Červený nos

Ako nám ešte môžete pomôcť? Ak ste už zahlasovali, veľmi nám pomôže, ak tento článok budete zdieľať na sociálnych sieťach, alebo ho pošlete vašim blízkym.

Ďakujeme!